aktualności

2017-03-06 19:52

Prosimy o wsparcie

Towarzystwo Miłośników Gostyńskiej Fary serdecznie dziękuje za przekazanie darowizny w postaci 1 % odpisu od podatku za rok 2015 roku. Z tego tytułu pozyskaliśmy rekordową dotąd kwotę 48 500 zł.  Cała ta suma zostanie przeznaczona na kontynuację renowacji ołtarza z obrazem Matki Boskiej Śnieżnej,  znajdującego się po stronie ewangelii. Dotychczas, z darowizn zebranych za 2014 rok została wykonana konserwacja nastawy tego ołtarza.


Po zakończeniu prowadzonych obecnie prac renowacyjnych, konserwacji poddana zostanie osiemnastowieczna ambona. Taka decyzja została podjęta po konsultacji z księdzem kanonikiem Krzysztofem Młynarczykiem – proboszczem parafii pw. św. Małgorzaty w Gostyniu.Zwracamy się do wszystkich o pomoc w sfinansowaniu prac, przekazując 1 % odpisu od podatku za 2016 r. Liczymy na życzliwość Państwa, dzięki przekazanym funduszom z tytułu 1 %  będzie można dokonać dalszej renowacji ołtarza. W zeznaniu podatkowym prosimy o wskazaniu beneficjenta – Towarzystwa Miłośników Gostyńskiej Fary i wpisanie prawidłowego numeru KRS. Towarzystwo Miłośników Gostyńskiej Fary pragnie gorąco podziękować wszystkim, którzy dotąd wsparli ratowanie dzieł sztuki kościoła pw. św. Małgorzaty w Gostyniu.

Jeśli chcesz wesprzeć renowację zabytków należących do kościoła pw. Św. Małgorzaty w Gostyniu, przekaż 1% podatku na rzecz Towarzystwa Miłośników Gostyńskiej Fary

Towarzystwo Miłośników Gostyńskiej Fary

ul. Przy Farze 2  63-800 Gostyń

KRS 0000261099

 

tl_files/pliki/1procent2017.jpg


wróć