aktualności

2012-01-22 12:02

KONKURS URODZINOWY !!!

24 stycznia 2011 roku o godz. 17.10 nastąpiła inauguracja strony internetowej Towarzystwa Miłośników Gostyńskiej Fary – www.faragotykgostyn.pl, w związku z tym zapraszamy do wzięcia udziału w KONKURSIE INTERNETOWYM z okazji pierwszych urodzin naszej witryny. Konkurs polega na udzieleniu poprawnych odpowiedzi na 3 pytania. Spośród osób, które prawidłowo odpowiedzą na te pytania, rozlosowane zostanie 5 zestawów upominków. Ich wręczenie nastąpi 24 lutego 2012 roku o godz.18.30 w sali audiowizualnej Muzeum w Gostyniu podczas comiesięcznego spotkania członków i sympatyków Towarzystwa Miłośników Gostyńskiej Fary.


Pytania konkursowe:
1. Proszę podać imiona i nazwiska co najmniej 3 księży, którzy pełnili funkcję proboszcza gostyńskiej fary.
2. Kto jest prezesem Towarzystwa Miłośników Gostyńskiej Fary ?
3. Na zdjęciu poniżej, na drugim planie widnieje gostyńska fara. Proszę podać współczesną lokalizację miejsca, z którego zostało wykonane to zdjęcie.

tl_files/pliki/galeria/inne/zagadka.jpg

Zgłoszenie udziału w konkursie następuje poprzez nadesłanie zestawu odpowiedzi na pytania konkursowe drogą elektroniczną na adres maciej.gaszek@faragotykgostyn.pl do dnia 30 stycznia 2012 roku do godziny 24.00. Należy też podać swoje imię i nazwisko, miejsce zamieszkania oraz numer telefonu kontaktowego. Każdy uczestnik konkursu może nadesłać tylko jedno zgłoszenie. Laureaci konkursu zostaną powiadomieni drogą elektroniczną i telefonicznie.

Zgłoszenie udziału w konukrsie jest automatycznie zgodą na przetwarzanie danych osobowych uczestnika dokonywanych przez Towarzystwo Miłośników Gostyńskiej Fary.

Info: Maciej Gaszek

wróć